Föremål som liknar oljemålning Putti
9033 Oljemålning
Såld: 3.000 kr
Såldes den 28 oktober 2019
Såld: 150 kr
Såldes den 2 september 2019
9085 Oljemålning
Oidentifierad konstnär, putti, 57x66, lagningar
Såld: 1.800 kr
Såldes den 12 september 2016
7511 Oljemålning
Såld: 2.500 kr
Såldes den 2 april 2012
4287 Oljemålning
Såld: 2.100 kr
Såldes den 12 december 2011
1610 Oljemålning
1800-tal, "Putti", (beskuren), 145x83
Såld: 7.400 kr
Såldes den 15 juni 2009
4080 Oljemålning
Såld: 6.000 kr
Såldes den 9 mars 2009
5300 Oljemålning
1700-tal, Putti, 19 x 30 (uppfodrad)
Såld: 8.000 kr
Såldes den 20 oktober 2008
7766 Oljemålning
'Dansande Putti' Italien, 1600-tal , träpannå 45x90
Såld: 40.000 kr
Såldes den 5 november 2007